Nové polymerové a keramické ochrany laků

Nové polymerové a keramické ochrany laků

Rozšířili jsme naši nabídku o nové ochrany laků. Všechny jsou z dílny švédské firmy Clemondo s obchodní značkou LAHEGA. V případě polymerových ochran se jedná o přípravky, které mají dlouhodobě ověřené vlastnosti i výdrž. Keramické ochrany jsou výsledkem vlastního vývoje a testování a jedná se o nové výrobky vyvinuté dle posledních světových trendů v oblasti ochrany laků.

Švédsko je severská země s drsnými zimami a mírnými léty. V dobách, kdy nebyla antikorozní úprava karosérií vozidel na takové úrovni, jako je dnes, byl zdravý a neporušený lak velmi důležitý. Každé jeho hlubší poškození mohlo znamenat odkrytí kovových částí, které tím začali podléhat korozi. V zemi, kde je v zimě ve velkém měřítku používána posypová sůl, sebemenší a neošetřené poškození znamenalo rychlou degradaci kovových částí karosérie. Péče o kvalitu laku, jeho celistvost a neporušenost byla základem k tomu, aby vůz vydržel v provozu dlouhá léta, pomineme-li mechanické opotřebení motoru, agregátů a dalších pohyblivých prvků. Péče o lak neznamenala tedy jen krásný lesk, ale i nutnost ochrany před korozí.

Firma Clemondo má ve vývoji a výrobě různých ochranných přípravků dlouhou historii a také mnoho zkušeností. Roky používání prověřily kvalitu a účinky mnoha přípravků, které byly a jsou neustále vylepšovány a zdokonalovány v souladu s nejnovějšími poznatky. Clemondo, stejně jako i další výrobci, jejichž výrobky používáme, nepatří mezi plejádu nově založených společností, které vznikly v několika posledních letech, jako odpověď na módní vlnu péče o vzhled aut. 

Toto je zárukou maximální odolnosti a výdrže aplikovaných ochran. Spolu s důkladnou přípravou laku před aplikací, kterou vždy provádíme, vám můžeme dát jistotu nádherného dlouhodobého lesku, delších intervalů mytí i zajištění ochrany laku před solnými roztoky, naleptáním zbytky hmyzu a ptačího trusu, blednutím i tvorbou mikroškrábanců.

Naší aktuální nabídku ochran laků najdete zde