Historie

Historie

Autokosmetické Centrum Třebíč začalo svou činnost v polovině roku 2009, jako přirozené vyustění aktivit dovozce a distributora profesionální autokosmetiky, firmy Chemicar s.r.o.

Důvodem bylo zůročení dlouholetých zkušeností v oblasti profesionálního čištění vozidel a poskytnutí profesionálních služeb a výsledků pro oblast Třebíče a okolí. A samozřejmě při využití produktů a technologií výrobců, které společnost v ČR zastupovala.

V polovině následujícího roku přechází Autokosmetické centrum Třebíč pod společnost CHEMIATEC s.r.o., která přebírá i část obchodních aktivit firmy Chemicar s.r.o. a pokračuje v jejich rozšiřování.

Zároveň začínají i přípravy nových prostor v Třebíči a na podzim roku 2012 se Autokosmetické Centrum Třebíč stěhuje na novou adresu na Znojemské ulici v Třebíči. Na tomto místě působí celé 3 roky a na podzim roku 2015 následuje stěhování do nově připravených a větších prostor na Hrotovické ulici, kde působí dodnes.S touto změnou zároveň přechází pod nově vzniklou společnost Autocentrum Klíma s.r.o.  Důvodem je rozhodnutí původního majitele Autokosmetického Centra Třebíč firmy CHEMIATEC s.r.o. věnovat se pouze obchodním aktivitám. Mezi oběma společnostmi zůstává velmi úzká spolupráce, která umožňuje zavádění nových služeb i velmi vysoký standard kvality.

Koncem roku 2012 zahajuje svou činnost Autokosmetické Centrum v Jablonci nad Nisou.  Nejdříve na Havlíčkově ulici a od jara 2017 je přestěhována na novou adresu v ulici Skřivánčí. Autokosmetické Centrum Jablonec provozuje společnost First Clean Falicity s.r.o.

Začátkem roku 2019 je otevřeno další Autokosmetické Centrum. Tentokrát v Mostě.

 


Plakátacj Large

IMAG0063

nakladak

polepy skla jablonec