Vytisknout

Historie

Autokosmetické centrum Třebíč začalo svou činnost v polovině roku 2009, jako přirozené vyustění aktivit dovozce a distributora profesionální autokosmetiky, firmy Chemicar s.r.o.

Důvodem bylo zůročení dlouholetých zkušeností v oblasti profesionálního čištění vozidel a poskytnutí profesionálních služeb a výsledků pro oblast Třebíče a okolí. A samozřejmě při využití produktů a technologií výrobců, které společnost v ČR zastupovala.

V polovině následujícího roku přechází Autokosmetické centrum Třebíč pod společnost Chemiatec s.r.o., která přebírá i část obchodních aktivit a pokračuje v jejich rozšiřování.

Po počátečním úspěšném nástupu Autokosmetického centra Třebíč a doplňování o nové služby a aktivity pro zákazníky dochází k postupné a dlouhodobé stagnaci.

Návrat k původnímu záměru zkvalitňování, zrychlování i slevňování všech služeb přináší spojení s Autokosmetického Centra Třebíč s firmou Dacars na jaře roku 2012 a přesunutí z původních prostor v areálu bývalé továrny BoPo v Třebíči - Borovině do obce Vladislav nedaleko od Třebíče.

Zároveň začínají i přípravy nových prostor v Třebíči a na podzim roku 2012 se Autokosmetické Centrum Třebíč stěhuje na novou adresu na Znojemské ulici v Třebíči, kde nás nyní najdete.

Reklama AC       Dárkový poukaz Mobile

                     Jedna s prvních reklam                                                                         První dárkový kupón

 

Banner ACT