Vytisknout

Nové přístroje pro Vaší spokojenost

Dáváte nám svou důvěru. Svěřujete nám Vaše auta, abychom Vám je vrátili čistá a voňavá. Tímto nám pomáháte. Díky Vám můžeme existovat a fungovat a my si toho moc vážíme. 

Od roku 2009, kdy jsme s čištěním začali, nám prošlo pod rukama spousta aut. Mnohdy jsme řešili neřešitelné a

Vytisknout

Nová služba v Třebíči!

Nově rozšiřujeme naše služby o desinfekci interiérů a klimatizací ozónovým generátorem. Po otestování několika přístrojů různých značek jsme vybrali ten, o kterém jsme přesvědčení, že jeho funkčnost bude maximální a Vaše tím samozřejmě taky.

Vytisknout

Ukončení platnosti Dárkových poukazů

Dovolujeme si Vás upozornit na ukončení platnosti původních Dárkových kupónů pro Autokosmetické Centrum Třebíč ke dni 30. 9. 2016. Ti z Vás, kteří tyto poukazy vlastníte, můžete využít poslední dny k jejich uplatnění a to objednáním se na některém z našich telefonních číslech. Děkujeme!

Vytisknout

Nové služby v Třebíči!

Letos jsme zakoupili plně automatickou plničku klimatizací a tím jsme rozšířili naší službu desinfekce klimatizace i o kompletní servis klimatizačních jednotek. A to samozřejmě za akční ceny. 

Vytisknout

POZOR! Změna tel. čísla!

Od 1. 1. 2016 je provozovatelem Autokosmetického Centra Třebíč společnost Autocentrum Klíma s.r.o. Objednávky, nebo dotazy velmi ochotně vyřídíme na novém tel. čísle 601 369 172

Tato změna přináší i mnoho novinek pro Vás. Sledujte náš FB, nebo tyto oficiální www stránky.